Vatra Bohemia, spol. s r.o.Májová 630, Kralovice 33141, Plzeň-sever, ICO: 25236091, web: www.vatra.cz
Vatra Bohemia, spol. s r.o.
Novinky

Od 1.1.2018 jsou všechny linky zařazeny do IDP.

 Na linkách jsou uznávány slevy Plzeňského kraje.

 K dispozici cyklovlek na 20 nebo 42 jízdních kol.

Přijmeme řidiče autobusu linkové a zájezdové dopravy.

Všechny naše autobusy jsou vybaveny BEZPEČNOSTNÍMY PÁSY.

Autobusy máme vybaveny WiFi připojením k internetu zdarma.

Letíte na dovolenou do zahraničí a nemáte se jak dostat na letiště ?

Zavolejte nám a my Vás tam i zpět odvezeme VW CARAVELLE 8 míst.

Kontakt

VATRA Bohemia, spol. s r.o.

Plzeňská tř. 824
331 41 Kralovice

Tel.: +420 373 349 000
Fax: +420 373 397 956
GSM: +420 603 502 527
E-mail: vatra@vatra.cz
E-mail: autobusy@vatra.cz

 

 

  •        
  •     
  460830 Kralovice - Vysoká Libyně - Kožlany - Kralovice
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz
1 3 11 9 7 Km Km   Zastávky   12 8 2 4 10 6
                                 
                      X X       +
X     X X             11 10     X 12
4:10 X X 11:48 17:10 0   1 od   Kralovice,,ZVŠ  pr 7:36 8:05 X X 16:41 17:46
4:11 5:35 7:14 11:49 17:11 0 0 2 |   Kralovice \004   | 7:35 8:04 13:20 15:20 16:40 17:45
4:12 5:38 7:16 ... ... 1 1 3 |   Kralovice,,Žatecká   | ... ... 13:19 15:19 ... 17:44
4:15 5:40 7:18 ... ... 3 3 4 |   Kralovice,Hubenov  | ... ... 13:17 15:17 ... 17:42
4:20 5:43 7:21 ... ... 5 5 5 |   Vysoká Libyně  | ... ... 13:15 15:15 ... 17:40
4:22 5:45 7:23 ... ... 7 7 6 | xKralovice,Hubenov,rozc.  | ... ... 13:12 15:12 ... 17:37
4:27 5:49 7:27 ... ... 10 10 7 |   Kralovice,Hradecko  | ... ... 13:07 15:07 ... 17:32
< < < ... ... < < 8 |   Kožlany,,u váhy  | ... ... < < ... <
4:30 5:53 7:31 ... ... 13 < 9 |   Kralovice,,ČSAD  | ... ... < < ... <
4:31 5:55 7:32 ... ... 13 < 10 |   Kralovice,,Žatecká  | ... ... < < ... <
< < < ... ... < < 11 |   Kožlany,,u školy  | ... ... < < ... <
< < < ... ... < < 12 |   Kožlany,,u váhy  | ... ... < < ... <
< < < ... ... < < 13 |   Kožlany,,žel.st.   | ... ... < < ... <
< < < ... ... < 13 14 v   Kralovice,,ČSAD  | ... ... 13:02 15:02 ... 17:27
4:33 5:57 7:34 ... ... 14 14 15   Kralovice \004   od ... ... 13:00 15:00 ... 17:25
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 24.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 9.2.19 do 1.3.19,18.4.19, od 1.7.19 do 30.8.19, od 29.10.19 do 30.10.19
11 jede od 24.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 9.2.19 do 1.3.19,18.4.19, od 1.7.19 do 30.8.19, od 29.10.19 do 30.10.19
12 nejede od 24.12.18 do 25.12.18
m na spoj 7 navazuje v zastávce Kralovice spoj 17 linky 460831 do Chříč
m na spoj 9 navazuje v zastávce Kralovice spoj 7 linky 460831 do Kožlany, u školy
m spoj 3 vyčká v zastávce Kralovice příjezdu spoje 2 linky 460810 nejvýše 5 minut
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
  V autobusech společnosti a v informační kanceláři jsou prodávány Turistické jízdenky Plzeňského kraje(Turista Plzeňskem).
   
  Informace o všech autobusových linkách v České republice na http://www.jizdnirady.cz, http://www.portal.idos.cz
  Prodej a ověřování žákovských průkazů na autobusovou a železniční dopravu v informační kanceláři v Kralovicích, Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. péče).
  Informace, prodej a rezervace jízdenek na vnitrostátní a mezinárodní autobusové linky zařazených v systému AMSBUS v informační kanceláři v Kralovicích,
  Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. péče).
  Kralovice - odjezdové stanoviště č.3
 

460831 Kralovice - Chříč - Kralovice
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz

Km Km Km Zastávky   3 5 7 9 1 15 17 19
                           
              X     +      
            X 10 X X 11 X X X
0 0 0 1   Kralovice \004   od 4:35 7:35 11:50 13:25 13:25 14:35 17:15 18:15
< < < 2   Kralovice,,ČSAD  | < < < < < < < <
< < < 3 xKralovice,,cihelna  | < < < < < < < <
< < < 4   Kralovice,Hradecko,rozc.  | < < < < < < < <
4 4 4 5   Kožlany,,žel.st.   | 4:38 7:38 11:53 13:28 13:30 14:38 17:18 18:18
4 < 4 6   Kožlany,,u váhy  | 4:39 < 11:55 13:30 13:32 14:40 17:20 18:20
5 < 5 7   Kožlany,,u školy  | 4:41 < 11:58 13:33 13:34 14:43 17:21 18:23
< 4 6 8   Kožlany,,KERAMO  | < 7:40 ... 13:34 ... ... < ...
< 7 9 9   Kožlany,Dřevec  | < 7:45 ... 13:38 ... ... < ...
< 8 10 10 xČerníkovice,,rozc.  | < 7:47 ... 13:40 ... ... < ...
7 < < 11   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 4:44 < ... < ... ... 17:24 ...
< 9 11 12   Černíkovice  | < 7:50 ... 13:42 ... ... < ...
7 < 13 13   Kožlany,Hedčany  | 4:46 < ... 13:45 ... ... 17:25 ...
10 < 16 14   Slatina,Březsko  | 4:50 < ... 13:49 ... ... 17:30 ...
12 < 18 15   Slatina  | 4:52 < ... 13:52 ... ... 17:33 ...
14 < 20 16   Chříč  | 4:56 < ... 13:56 ... ... 17:36 ...
15 < 21 17   Studená  | 4:58 < ... 13:59 ... ... 17:38 ...
18 < 24 18   Hlince  | 5:03 < ... 14:03 ... ... 17:45 ...
22 < 28 19   Holovousy  | 5:10 < ... 14:09 ... ... 17:50 ...
24 < 30 20   Všehrdy  | 5:14 < ... 14:12 ... ... 17:55 ...
26 < 32 21 xČerníkovice,,rozc.  | 5:18 < ... 14:15 ... ... 17:58 ...
27 < 33 22   Černíkovice  | 5:20 < ... 14:17 ... ... 18:00 ...
29 11 35 23   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 5:23 7:53 ... 14:20 ... ... 18:03 ...
< < < 24   Kožlany,Dřevec  | < < ... < ... ... < ...
< < < 25   Kožlany,Dřevec,u kapličky  | < < ... < ... ... < ...
< < < 26   Kožlany,,KERAMO  | < < ... < ... ... < ...
31 13 37 27   Kožlany,,u školy  | 5:25 7:56 ... 14:25 ... ... 18:06 ...
32 14 38 28   Kožlany,,u váhy  | 5:28 7:58 ... 14:27 ... ... 18:07 ...
32 14 38 29   Kožlany,,žel.st.   | 5:29 8:00 ... 14:29 ... ... 18:08 ...
< < < 30   Kralovice,,Žatecká  v < < ... < ... ... < ...
36 18 42 31   Kralovice \004   5:33 8:03 ... 14:32 ... ... 18:11 ...
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 24.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 9.2.19 do 1.3.19,18.4.19, od 1.7.19 do 30.8.19, od 29.10.19 do 30.10.19
11 nejede od 24.12.18 do 25.12.18
m na spoj 3 navazuje v zastávce Kralovice spoj 3 linky 460830 do Kralovice,Žatecká,, Vysoká Libyně
m na spoj 5 navazuje v zastávce Kralovice spoj 8 linky 460830 do Kralovice, ZVŠ
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.

460831 Kralovice - Chříč - Kralovice
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz

Km Km Km Zastávky   4 2 16 6 8 12 18 20
                           
              13            
              5         +  
            X 12       X 11  
0   0 31   Kralovice \004   od 6:15 10:15 ... ... ... 15:45 16:20 ...
<   < 30   Kralovice,,Žatecká  | < < ... ... ... < < ...
4   4 29   Kožlany,,žel.st.   | 6:18 10:18 ... ... ... 15:48 16:23 ...
<   4 28   Kožlany,,u váhy  | < < ... ... X 15:50 16:25 ...
< 0 5 27   Kožlany,,u školy  | < < ... ... 14:45 15:52 16:27 ...
4 1 < 26   Kožlany,,KERAMO  | 6:20 10:20 ... ... 14:47 < < ...
< 3 < 25   Kožlany,Dřevec,u kapličky  | < < ... ... 14:50 < < ...
7 < < 24   Kožlany,Dřevec  | 6:25 10:25 ... ... < < < ...
< < 7 23   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | < < ... ... < 15:55 16:30 ...
< < 9 22   Černíkovice  | < < ... ... < 15:58 16:33 ...
8 < 10 21 xČerníkovice,,rozc.  | 6:27 10:27 ... ... < 16:00 16:35 ...
10 < 12 20   Všehrdy  | 6:30 10:30 ... ... < 16:03 16:38 ...
12 < 14 19   Holovousy  | 6:34 10:34 ... ... < 16:06 16:41 ...
16 < 18 18   Hlince  | 6:40 10:40 ... ... < 16:14 16:49 ...
19 < 21 17   Studená  | 6:45 10:45 ... ... < 16:17 16:52 ...
20 < 22 16   Chříč  | 6:49 10:49 ... ... < 16:19 16:54 ...
22 < 24 15   Slatina  | 6:52 10:52 ... ... < 16:22 16:57 ...
24 < 26 14   Slatina,Březsko  | 6:55 10:55 ... ... < 16:25 17:00 ...
27 < 29 13   Kožlany,Hedčany  | 6:59 10:59 ... ... < 16:30 17:05 ...
< < < 12   Černíkovice  | < < ... ... < < < ...
27 < 29 11   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 7:00 11:00 ... ... < 16:31 17:06 ...
< < < 10 xČerníkovice,,rozc.  | < < ... ... < < < ...
< < < 9   Kožlany,Dřevec  | < < ... + < < < ...
< < < 8   Kožlany,,KERAMO  | < < X 11 < < < X
29 < 31 7   Kožlany,,u školy  | 7:04 11:04 12:50 13:40 < 16:33 17:08 18:25
30 < 32 6   Kožlany,,u váhy  | 7:06 11:06 12:52 13:42 < 16:35 17:10 18:27
30 < 32 5   Kožlany,,žel.st.   | 7:07 11:07 12:54 13:44 < 16:37 17:12 18:29
< < < 4   Kralovice,Hradecko,rozc.  | < < < < < < < <
< 6 < 3 xKralovice,,cihelna  | < < < < 14:54 < < <
< < < 2   Kralovice,,ČSAD  v < < < < < < < <
34 8 36 1   Kralovice \004   7:13 11:13 12:58 13:48 14:58 16:40 17:15 18:33
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
11 nejede od 24.12.18 do 25.12.18
12 nejede 26.12.18,19.4.19,22.4.19,1.5.19,8.5.19,5.7.19,28.10.19
m na spoj 4 navazuje v zastávce Kralovice spoj 11 linky 460830 do Vysoká Libyně
m na spoj 8 navazuje v zastávce Kralovice spoj 4 linky 460830 do Vysoká Libyně
m na spoj 12 navazuje v zastávce Kralovice spoj 10 linky 460830 do Kralovice, ZVŠ
m na spoj 16 navazuje v zastávce Kralovice spoj 2 linky 460830 do Vysoká Libyně
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
   

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies