Vatra Bohemia, spol. s r.o.Májová 630, Kralovice 33141, Plzeň-sever, ICO: 25236091, web: www.vatra.cz
Vatra Bohemia, spol. s r.o.
Novinky

Od 1.1.2018 jsou všechny linky zařazeny do IDP.

 Na linkách jsou uznávány slevy Plzeňského kraje.

 K dispozici cyklovlek na 42 jízdních kol.

Přijmeme řidiče autobusu linkové a zájezdové dopravy.

Všechny naše autobusy jsou vybaveny BEZPEČNOSTNÍMY PÁSY.

Autobusy máme vybaveny WiFi připojením k internetu zdarma.

Letíte na dovolenou do zahraničí a nemáte se jak dostat na letiště ?

Zavolejte nám a my Vás tam i zpět odvezeme VW CARAVELLE 8 míst.

Kontakt

VATRA Bohemia, spol. s r.o.

Plzeňská tř. 824
331 41 Kralovice

Tel.: +420 373 349 000
Fax: +420 373 397 956
GSM: +420 603 502 527
E-mail: vatra@vatra.cz
E-mail: autobusy@vatra.cz

 

 

  •        
  •     

460830 Kralovice - Vysoká Libyně - Kožlany - Kralovice
Platí od 02.09.2018 do 08.12.2018
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz

1 3 11 9 7 Km Km   Zastávky   12 8 2 4 10
                               
                      X X      
X     X X             11 10     X
4:15 X X 11:48 17:10 0   1 od   Kralovice,,ZVŠ  pr 7:36 8:05 X X 16:41
4:16 5:40 7:14 11:49 17:11 0 0 2 |   Kralovice \004   | 7:35 8:04 13:20 15:20 16:40
4:17 5:43 7:16 ... ... 1 1 3 |   Kralovice,,Žatecká   | ... ... 13:19 15:19 ...
4:20 5:45 7:18 ... ... 3 3 4 |   Kralovice,Hubenov  | ... ... 13:17 15:17 ...
4:25 5:48 7:21 ... ... 5 5 5 |   Vysoká Libyně  | ... ... 13:15 15:15 ...
4:27 5:50 7:23 ... ... 7 7 6 | xKralovice,Hubenov,rozc.  | ... ... 13:12 15:12 ...
4:32 5:54 7:27 ... ... 10 10 7 |   Kralovice,Hradecko  | ... ... 13:07 15:07 ...
< < < ... ... < < 8 |   Kožlany,,u váhy  | ... ... < < ...
4:35 5:58 7:31 ... ... 13 < 9 |   Kralovice,,ČSAD  | ... ... < < ...
4:36 6:00 7:32 ... ... 13 < 10 |   Kralovice,,Žatecká  | ... ... < < ...
< < < ... ... < < 11 |   Kožlany,,u školy  | ... ... < < ...
< < < ... ... < < 12 |   Kožlany,,u váhy  | ... ... < < ...
< < < ... ... < < 13 |   Kožlany,,žel.st.   | ... ... < < ...
< < < ... ... < 13 14 v   Kralovice,,ČSAD  | ... ... 13:02 15:02 ...
4:38 6:02 7:34 ... ... 14 14 15   Kralovice \004   od ... ... 13:00 15:00 ...
X jede v pracovních dnech
10 nejede od 29.10.18 do 30.10.18
11 jede od 29.10.18 do 30.10.18
m na spoj 7 navazuje v zastávce Kralovice spoj 17 linky 460831 do Chříč
m na spoj 9 navazuje v zastávce Kralovice spoj 7 linky 460831 do Kožlany, u školy
m spoj 3 vyčká v zastávce Kralovice příjezdu spoje 2 linky 460810 nejvýše 5 minut
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Zóny IDP jsou uznávány až od 1.1.2018.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
  V autobusech společnosti a v informační kanceláři jsou prodávány Turistické jízdenky Plzeňského kraje(Turista Plzeňskem).
 
460831 Kralovice - Chříč - Kralovice
Platí od 02.09.2018 do 08.12.2018
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz
Km Km Km Zastávky   3 5 7 1 9 15 17
                         
              X          
            X 10 X + X X X
0 0 0 1   Kralovice \004   od 4:40 7:35 11:50 13:15 13:25 14:35 17:15
< < < 2   Kralovice,,ČSAD  | < < < < < < <
< < < 3 xKralovice,,cihelna  | < < < < < < <
< < < 4   Kralovice,Hradecko,rozc.  | < < < < < < <
4 4 4 5   Kožlany,,žel.st.   | 4:43 7:38 11:53 13:20 13:28 14:38 17:18
4 < 4 6   Kožlany,,u váhy  | 4:44 < 11:55 13:22 13:30 14:40 17:20
5 < 5 7   Kožlany,,u školy  | 4:46 < 11:58 13:24 13:33 14:43 17:21
< 4 6 8   Kožlany,,KERAMO  | < 7:40 ... ... 13:34 ... <
< 7 9 9   Kožlany,Dřevec  | < 7:45 ... ... 13:38 ... <
< 8 10 10 xČerníkovice,,rozc.  | < 7:47 ... ... 13:40 ... <
7 < < 11   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 4:49 < ... ... < ... 17:24
< 9 11 12   Černíkovice  | < 7:50 ... ... 13:42 ... <
7 < 13 13   Kožlany,Hedčany  | 4:51 < ... ... 13:45 ... 17:25
10 < 16 14   Slatina,Březsko  | 4:55 < ... ... 13:49 ... 17:30
12 < 18 15   Slatina  | 4:57 < ... ... 13:52 ... 17:33
14 < 20 16   Chříč  | 5:01 < ... ... 13:56 ... 17:36
15 < 21 17   Studená  | 5:03 < ... ... 13:59 ... 17:38
18 < 24 18   Hlince  | 5:08 < ... ... 14:03 ... 17:45
22 < 28 19   Holovousy  | 5:15 < ... ... 14:09 ... 17:50
24 < 30 20   Všehrdy  | 5:19 < ... ... 14:12 ... 17:55
26 < 32 21 xČerníkovice,,rozc.  | 5:23 < ... ... 14:15 ... 17:58
27 < 33 22   Černíkovice  | 5:25 < ... ... 14:17 ... 18:00
29 11 35 23   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 5:28 7:53 ... ... 14:20 ... 18:03
< < < 24   Kožlany,Dřevec  | < < ... ... < ... <
< < < 25   Kožlany,Dřevec,u kapličky  | < < ... ... < ... <
< < < 26   Kožlany,,KERAMO  | < < ... ... < ... <
31 13 37 27   Kožlany,,u školy  | 5:30 7:56 ... ... 14:25 ... 18:06
32 14 38 28   Kožlany,,u váhy  | 5:33 7:58 ... ... 14:27 ... 18:07
32 14 38 29   Kožlany,,žel.st.   | 5:34 8:00 ... ... 14:29 ... 18:08
< < < 30   Kralovice,,Žatecká  v < < ... ... < ... <
36 18 42 31   Kralovice \004   5:38 8:03 ... ... 14:32 ... 18:11
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
10 nejede od 29.10.18 do 30.10.18
m na spoj 3 navazuje v zastávce Kralovice spoj 3 linky 460830 do Kralovice,Žatecká,, Vysoká Libyně
m na spoj 5 navazuje v zastávce Kralovice spoj 8 linky 460830 do Kralovice, ZVŠ
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Zóny IDP jsou uznávány až od 1.1.2018.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
  V autobusech společnosti a v informační kanceláři jsou prodávány Turistické jízdenky Plzeňského kraje(Turista Plzeňskem).
   
  Informace o všech autobusových linkách v České republice na http://www.jizdnirady.cz, http://www.portal.idos.cz
  Prodej a ověřování žákovských průkazů na autobusovou a železniční dopravu v informační kanceláři v Kralovicích, Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb).
  Informace, prodej a rezervace jízdenek na vnitrostátní a mezinárodní autobusové linky zařazených v systému AMSBUS v informační kanceláři v Kralovicích,
  Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb)
  Kralovice - odjezdové stanoviště č. 4
   
 

460831 Kralovice - Chříč - Kralovice
Platí od 02.09.2018 do 08.12.2018
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz

Km Km Km Zastávky   4 2 16 6 8 12 18
                         
              13          
              5          
            X 12       X 7
0   0 31   Kralovice \004   od 6:15 10:15 ... ... ... 15:45 16:20
<   < 30   Kralovice,,Žatecká  | < < ... ... ... < <
4   4 29   Kožlany,,žel.st.   | 6:18 10:18 ... ... ... 15:48 16:23
<   4 28   Kožlany,,u váhy  | < < ... ... X 15:50 16:25
< 0 5 27   Kožlany,,u školy  | < < ... ... 14:45 15:52 16:27
4 1 < 26   Kožlany,,KERAMO  | 6:20 10:20 ... ... 14:47 < <
< 3 < 25   Kožlany,Dřevec,u kapličky  | < < ... ... 14:50 < <
7 < < 24   Kožlany,Dřevec  | 6:25 10:25 ... ... < < <
< < 7 23   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | < < ... ... < 15:55 16:30
< < 9 22   Černíkovice  | < < ... ... < 15:58 16:33
8 < 10 21 xČerníkovice,,rozc.  | 6:27 10:27 ... ... < 16:00 16:35
10 < 12 20   Všehrdy  | 6:30 10:30 ... ... < 16:03 16:38
12 < 14 19   Holovousy  | 6:34 10:34 ... ... < 16:06 16:41
16 < 18 18   Hlince  | 6:40 10:40 ... ... < 16:14 16:49
19 < 21 17   Studená  | 6:45 10:45 ... ... < 16:17 16:52
20 < 22 16   Chříč  | 6:49 10:49 ... ... < 16:19 16:54
22 < 24 15   Slatina  | 6:52 10:52 ... ... < 16:22 16:57
24 < 26 14   Slatina,Březsko  | 6:55 10:55 ... ... < 16:25 17:00
27 < 29 13   Kožlany,Hedčany  | 6:59 10:59 ... ... < 16:30 17:05
< < < 12   Černíkovice  | < < ... ... < < <
27 < 29 11   Kožlany,Hedčany,rozc.0.3  | 7:00 11:00 ... ... < 16:31 17:06
< < < 10 xČerníkovice,,rozc.  | < < ... ... < < <
< < < 9   Kožlany,Dřevec  | < < ... ... < < <
< < < 8   Kožlany,,KERAMO  | < < X + < < <
29 < 31 7   Kožlany,,u školy  | 7:04 11:04 12:50 13:30 < 16:33 17:08
30 < 32 6   Kožlany,,u váhy  | 7:06 11:06 12:52 13:32 < 16:35 17:10
30 < 32 5   Kožlany,,žel.st.   | 7:07 11:07 12:54 13:34 < 16:37 17:12
< < < 4   Kralovice,Hradecko,rozc.  | < < < < < < <
< 6 < 3 xKralovice,,cihelna  | < < < < 14:54 < <
< < < 2   Kralovice,,ČSAD  v < < < < < < <
34 8 36 1   Kralovice \004   7:13 11:13 12:58 13:38 14:58 16:40 17:15
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
3 jede ve středu
5 jede v pátek
7 jede v neděli
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
12 nejede 28.9.18
m na spoj 4 navazuje v zastávce Kralovice spoj 11 linky 460830 do Vysoká Libyně
m na spoj 8 navazuje v zastávce Kralovice spoj 4 linky 460830 do Vysoká Libyně
m na spoj 12 navazuje v zastávce Kralovice spoj 10 linky 460830 do Kralovice, ZVŠ
m na spoj 16 navazuje v zastávce Kralovice spoj 2 linky 460830 do Vysoká Libyně
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Zóny IDP jsou uznávány až od 1.1.2018.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
  V autobusech společnosti a v informační kanceláři jsou prodávány Turistické jízdenky Plzeňského kraje(Turista Plzeňskem).
   
  Informace o všech autobusových linkách v České republice na http://www.jizdnirady.cz, http://www.portal.idos.cz
  Prodej a ověřování žákovských průkazů na autobusovou a železniční dopravu v informační kanceláři v Kralovicích, Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb).
  Informace, prodej a rezervace jízdenek na vnitrostátní a mezinárodní autobusové linky zařazených v systému AMSBUS v informační kanceláři v Kralovicích,
  Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb)
  Kralovice - odjezdové stanoviště č. 4
 
460832 Kralovice - Kožlany - Břežany - Čistá
Platí od 10.12.2017 do 08.12.2018
Přepravu zajišťuje : VATRA Bohemia, spol. s r.o., Májová 630, 331 41 Kralovice, tel.373349000, GSM:603502527, fax 373397956 E-mail: vatra@vatra.cz, www.vatra.cz
5 Km Km   Zastávky   6
               
              X
X   0 1 od   Kralovice,,ZVŠ  pr 18:43
18:12 0 0 2 |   Kralovice \004   | 18:41
< < < 3 |   Kralovice,,Žatecká  | <
18:15 4 4 4 |   Kožlany,,žel.st.   | 18:38
18:16 4 4 5 |   Kožlany,,u váhy  | 18:37
18:18 5 5 6 |   Kožlany,,u školy  | 18:35
18:20 7 7 7 |   Břežany,,rozc.  | 18:32
< < < 8 |   Břežany  | <
< < 11 9 v   Čistá  | 18:29
18:26 12 12 10   Čistá,,žel.st.   od 18:28
X jede v pracovních dnech
m na spoj 6 navazuje v zastávce Kralovice,ZVŠ spoj 69 linky 460800 do Plzeň, CAN
m spoj 5 vyčká v zastávce Kralovice příjezdu spoje 38 linky 460800 nejvýše 3 minut
  Informace o tarifu a přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
  Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené firmou VATRA Bohemia, spol. s r.o.
  Zóny IDP jsou uznávány až od 1.1.2018.
  Na lince jsou od 1.1.2018 uznávány slevy Plzeňského kraje.
   
  Informace o všech autobusových linkách v České republice na http://www.jizdnirady.cz, http://www.portal.idos.cz
  Prodej a ověřování žákovských průkazů na autobusovou a železniční dopravu v informační kanceláři v Kralovicích, Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb).
  Informace, prodej a rezervace jízdenek na vnitrostátní a mezinárodní autobusové linky zařazených v systému AMSBUS v informační kanceláři v Kralovicích,
  Plzeňská tř. 824(naproti Domu soc. služeb)
  Kralovice - odjezdové stanoviště č. 4
 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies